PRZYJACIELE OBLUBIEŃCA

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca jest owocem Seminarium Odnowy Wiary w naszej parafii. Spotkania rozpoczynamy uczestnictwem we Mszy św. o godz. 18 w każdy czwartek. Po Mszy św. ma miejsce spotkanie wspólnotowe w salce parafialnej, na którym uwielbiamy Boga, modlimy się, słuchamy konferencji.

KOŁA ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Obecnie w parafii znajduje się 6 Róż Różańcowych. Zapraszamy na spotkania i zmianę tajemnic w ostatnią niedzielę miesiąca po Mszy św. z godz. 12:00.

LEGION MARYI

Zapraszamy na spotkania formacyjne we wtorki. Msza Święta o godzinie 18:00 i spotkanie w sali pod kościołem

OAZA MŁODZIEŻOWA

Oazę młodzieżową w parafii zapoczątkował ks. Paweł Grzebalski w 2015 r.  Zaczęło się od dwóch osób na formacji w ciągu roku, aż po wyjazd 6 uczestników na 15-dniowe rekolekcje w wakacje 2015 r. Co roku witamy w naszym gronie nowe osoby. Obecnie grupa parafialna liczy 12 osób. Tak zwane „dinozaury oazowe”, które są od zapoczątkowania w parafii oazy pełnią rolę animatorów zarówno w parafii, jak i diecezji.

DOMOWY KOŚCIÓŁ

Domowy Kościół – rodzinna gałąź Ruchu Światło-Życie zwraca szczególną uwagę na duchowość małżeńską, czyli dążenia ku Bogu w jedności ze współmałżonkiem.
Spotkania formacyjne kręgu odbywają się raz w miesiącu w mieszkaniach poszczególnych małżeństw w obecności kapłana. Serdecznie zapraszamy małżeństwa Sakramentalne, które pragną budować prawdziwą jedność małżeńską i rodzinną, do włączenia się we wspólnotę Domowego Kościoła.

KRĄG BIBLIJNY

W każdy wtorek o godz. 19:00 zapraszamy do salki w domu parafialnym gdzie rozważane są fragmenty z Pisma Świętego.

CHÓR PARAFIALNY

Zapraszamy na spotkanie we czwartki o godz. 18:30 w sali w domu parafialnym.

Parafia Pw. Trójcy Przenajświętszej w Lublinie, ul. Władysława Jagiełły 7, 20-281 Lublin

Wykonanie strony internetowej: ImpactProject